درباره ما

در سال ۱۳۹۷ مجوز تاسیس ((روش نو)) از آموزش و پرورش ناحیه دو شهر اهواز اخذ گردید. موسس این مجموعه جناب آقای علوی دارای سوابق مدیریتی در بخش آموزش و پرورش هم در ایران و هم در خارج کشور است. موسس روش نو با انتخاب مجرب ترین کادر آموزشی و همچنین با فراهم نمودن بهترین امکانات، بستری استاندارد برای آموزش موثر کودکان در مقطع پیش دبستانی و دبستان مهیا کرده اند.
ساختمان آموزشی روش نو در یکی از بهترین مناطق اهواز و در محدوده منازل شهرک نفت واقع شده است. معماری این ساختمان منحصرا برای آموزش ابتدایی طراحی شده است و به این دلیل این مجموعه متشکل از کلاس هایی بزرگ و هوشمند، سالن اجتماعات، کارگاه کامپیوتر ویژه کودکان، محوطه بازی، آزمایشگاه و ... می باشد. 
​​​​​​​ فرآیند تجهیز و آماده سازی ساختمان این مجموعه از سال ۱۳۹۵ شروع شده است. با پایان عملیات تجهیز در انتهای سال ۱۳۹۷، این مجموعه آموزشی آماده ی فعالیت شده است.

جناب آقای علیرضا دهقان مدیسه مدیر دبستان و پیش دبستان  غیر دولتی پسرانه روش نو می باشد. 
وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت آموزشی (آموزش ابتدائی) و ۳۵ سال سابقه ی تدریس و مدیریت در مدارس ابتدائی می باشد. ایشان از مدیران توانمند، متخصص و کاملاً شناخته شده و آشنا به مقطع پیش دبستان و‌ دبستان در سطح استان خوزستان و شهر اهواز می باشند. 
در پیشینه ی کاری ایشان می توان به مدیریت مدارس ابتدائی شهرهای تهران (صالحین - منطقه ۷)، اهواز (فضیلت، غیردولتی صالحین، غیردولتی شهید ابراهیمی، غیر دولتی نخبگان) و چندین دبستان مطرح اشاره کرد. ضمناً نامبرده دارای سابقه‏ ی تدریس در مقطع ابتدائی در مدارس شهر تهران و شهرهای استان خوزستان می باشد . 
جناب آقای دهقان به پشتوانه تخصص و تجربه ی بسیار ارزشمند کسب شده در مقطع پیش دبستان و ‌دبستان با انتخاب و بکارگیری برترین و مجرب ترین کادر آموزشی و پرورشی در کنار فضای استاندارد و تجهیزات بی نظیر و جدید، بالاترین کیفیت را برای دستیابی و تحقق اهداف پیش بینی شده مجموعه آموزشی ((روش نو)) فراهم خواهد آورد.

اهداف روش نو 
- آموزش با کیفیت با تجهیزات کمک آموزشی استاندارد
- فراهم کردن محیطی شاد جهت آموزش موثر

- مهارت زبان آموزی
- تقویت کار گروهی
- تقویت مهارت تمرکز
- آموزش مهارت دیدن و شنیدن
- آموزش مهارت های زندگی
- یادگیری برای بهتر زندگی کردن
- احترام به محیط زیست و حمایت از آن
- تقویت اعتماد بنفس و حس مسئولیت پذیری

از شما اولیای عزیز دعوت می کنیم که از نزدیک از دبستان و پیش دبستانی روش نو بازدید بفرمایید.